Przedszkole Samorządowe w Ślęzie - Przedszkole Samorządowe w Ślęzie

OVERVIEW

This site przedszkolesleza.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have evaluated one page within the website przedszkolesleza.pl and found one website referencing przedszkolesleza.pl.

PRZEDSZKOLESLEZA.PL RANKINGS

This site przedszkolesleza.pl has seen fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkolesleza.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolesleza.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolesleza.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLESLEZA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolesleza.pl Mobile Screenshot of przedszkolesleza.pl Tablet Screenshot of przedszkolesleza.pl

PRZEDSZKOLESLEZA.PL HOST

We identified that the main root page on przedszkolesleza.pl took six hundred and forty-one milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
89.161.140.236

I detected that this domain is implementing the IdeaWebServer/v0.80 os.

Przedszkole Samorządowe w Ślęzie - Przedszkole Samorządowe w Ślęzie

DESCRIPTION

CONTENT

MORE WEB SITES

Przedszkole

Przyjaciele Żyrafy - Ekologiczne i Wegańskie Przedszkole. Niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza wpisana do rejestru w Biurze Edukacji, realizująca podstawę programową określoną przez MEN, dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Pracuje zgodnie z zasadami Nonviolent Communication Marshalla Rosenberga oraz elementami Pedagogiki Montessori. Przedszkole jest prowadzone przez Fundację Pożywienie - Darem Serca. Zostało założone przez Waldemara Piaseckiego w 2004 roku.

Wszystkie kolory recyklingu

Strona powstała w związku z ogłoszeniem. Nazywam się Krystyna Golis i pracuję w Przedszkolu nr 15 w Koszalinie. Przedszkole dla współczesnych dzieci jest obok domu znaczącym środowiskiem, w którym zdobywają wiedzę o bliższym i dalszym otoczeniu. Tematyką z zakresu ekologii placówka zajmuje się w sposób usystematyzowany i planowy od 2001r.

Przedszkole Samorządowe nr 129 Skrzaty

WITAMY NA NASZEJ STRONIE! PRZEDSZKOLAK MAŁYM STRAŻNIKIEM PRZYRODY.

WIEDZA NA TEMAT ZASAD ŻYWIENIA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT - ankieta zakończona

WIEDZA NA TEMAT ZASAD ŻYWIENIA DZIECI W WIEKU 3-6 LAT. Skontaktuj się z autorem ankiety d.